CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU - 12 września 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Niech to będzie nie tylko czas szczególnej modlitwy, lecz także okazja do refleksji, jakie dajemy świadectwo życia. Nie wolno nam bowiem zapomnieć, że to właśnie świadectwo jest wsparciem lub degradacją procesu wychowania, nad którym trudzą się rodzice i wychowawcy.
  2. Jutro Nabożeństwo Fatimskie o 17.30
  3. We wtorek 14 września święto Podwyższenia Krzyża świętego. Krzyż to znak zbawienia – znak mojej wiary. Czy za każdym razem, gdy go czynię, robię to z pełną świadomością? Czy w moim domu, miejscu pracy jest dla niego godne miejsce?
  4. 17 września będziemy obchodzili rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę w 1939 r. Pamiętajmy o tej tragicznej karcie historii i módlmy się za wszystkich poległych na Wschodzie w obronie ojczyzny.
  5. Za 2 tygodnie 26 września parafialne święto dziękczynienia za plony proszę o pomoc w dekoracji i warzywa owoce Dąbie – kosz z darami Bodzanowo – chleb i dary Annowo - miód i wino Stok Agnieszkowo – kosz chleb dary Borucin - kosz z darami Redecz Krukowy – kosz z darami Kąkowa Wola - kosz z darami
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Intencje mszalne 13 – 19 września 2021

PONIEDZIAŁEK - 13.09

17.30 [–] NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

18.00 [+]Czesław Łodygowski int. Anety i Mariusza Łodygowskich z dziećmi

WTOREK -14.09

16.00 [+]Janina Stanisław Betlińscy 15 rś int. syna Krzysztofa z r.

ŚRODA – 15.09

NOWENNA DO MATKI BOZEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

[+]Renata Michalak Hieronim Kurtysiak – Tomka Kurtysiak z r

[+] Eugeniusza Ignaczaka – żony z dziećmi

[+] Ewa Witulska – Jadwigi Bartkowiak z r.

[+] Zofia Gawrońska – Zakładu Pogrzebowego Arka

[+] Jerzy Kołodziejski – Wawrzyniak z mężem i Pasińskiej z r.

[+] Kamil Pietrzak – kolegów

[+] Edward Krulikowski – pracowników

[+] Marianna Gardyza – kol. Wnuczki z Urzedu m. Lubraniec

[+] Marianna Zakrocka – zarządu i pracowników Krukowiak